Жіночність

Синдром студента – медика під час скарг. Для тих, хто не розуміє чому чужа скарга може підкосити

Не багато можуть розуміти, що відчувають таку штуку, як “синдром студента – медика”. І, якщо ті люди , що плавають в цій професії і вивчають її ще можуть знайти і розуміти, що з ними відбувається під час навчання або скарг, то ті, хто не має до цієї професії відносини просто не замислюється про цю проблему. І, якщо людина, яка вчить різні проблеми, які стосуються нашого фізичного тіла для подальшої роботи, то ті, хто цього не робить може відчувати на собі “синдром студента медика” під час скарг. Для тих, хто не розуміє чому чужа скарга може підкосити його фізичне тіло і здоров’я. Давайте подивимося.

Відразу скажу, що людина, яка скаржиться саме тут ні в чому не винен, якщо ми не розглядаємо енергію та шляхи її отримання/передачі. Скільки ми самі винні в тому, що приваблює цей синдром студента-медика (давайте я буду скорочувати його ось так: ССМ) до себе, так як на рівні підсвідомості ми боїмося того, що нам розповідають і того, що ми читаємо/вивчаємо. Колись я не могла зрозуміти – ну чому, чому ж мені варто тільки послухати чиїсь скарги або щось почати вивчати в цьому плані, як я починаю відчувати те ж саме. Так, тут свою роль відіграє і емпатія, а ще природна недовірливість і страх за самого себе.

Відбувається це приблизно так: ви слухаєте скарги людини (а багато люблять в деталях поскаржитися на своє здоров’я, і розписати все по поличках), а підсвідомо з-за страху починаєте приміряти це все до себе: “боже мій, а у мене щось схоже”, “начебто і у мене таке ж” і т. д. Людина подумки накладає на себе ці образи, а підсвідомість дає результат і командує несвідомо нашим фізичним тілом. У мене саме так і виходило: то, чого я так боюся, постійно роблю акцент і знаходжу з часом. Ось вам і найпростіший ССМ. Мені подобається тут фраза Айзека Зінгера: “Якщо не перестанеш повторювати, що буде все гірше і гірше, в тебе є всі шанси потрапити в пророки.”Ну власне в цьому випадку так і є, а чужі скарги на фізичне тіло, лише пробуджують власні страхи і саме тому ви можете в один момент зрозуміти, що після чужих скарг постійно відчуваєте себе не дуже добре, адже підсвідомо шукайте розказане вам у самого себе і міряєте по собі, а ще це сприяє емоційного вигорання, так як фізично це вимотує і ви сильно втомлюєтеся від того, що вам доводиться чути і переробляти в підсвідомості.

Тому, якщо ви дуже недовірливі, у вас є страхи за своє фізичне тіло, то намагайтеся йти від чужих скарг на здоров’я, або прямо скажіть людині, що “я боюся і маю ось таку особливість, як ССМ, тому давай поговоримо про інше” – нормальний товариш і друг не буде вам доставляти дискомфорту, а ви можете відчути, що вам стало набагато легше жити. Ну, або якщо ви не хотіли б здатися неввічливим і вам доводиться це все слухати, то тут лише один варіант – впорається зі страхом. Я не буду говорити про те, як я це робила, так як ми всі різні – просто скажу, що це були медитації і мудрі.